طراحی سایت

اگه مایل هستید بیزینس خود را به سمت کسب و کار های اینترنتی پیش ببریدو علاقه به کار در زمینه ی اینترنتی مانند دیجی کالا یا دیوار را دارید با ما تماس بگیرید

کافی نت آنلاین و تلفنی

با وجود اوضاع وخیم کرونا در کشور انجام خدمات اینترنتی مانند ثبت نام ها - پرداخت قبوض و ....،به صورت" حضوری "،هیچ گونه توجیهی پیدا نمیکند.کارهای آنلاین خود را به ما بسپارید تا با یک تماس انجام دهیم.

خدمات کامپیوتری- تعمیرات - نصب ویندوز ونرم افزار

کافی است فقط یکبار از خدمات کامپیوتری در محل ما استفاده کنیدتا بقیه مشکلات کامپیوتری و لب تاپ شما را مانند عیب یابی - نصب انواع نرم افزاز - آموزش - آبدیت آنتی ویروس و نرم افزار و .... به صورت تلفنی و از راه دور برای شما انجام میدهیم .

گروه فنی مهندسی پرند سرور

مجموعه پرند سرور از سال 1389 کار خود را با نام مستعار ITTech ، در زمینه خدمات وب - آی تی  - شبکه و برنامه نویسی شروع نموده و هم اکنون با ورود به قرن جدید با نام رسمی فناوران پرند سرور به خدمات فوق حرفه ای خود در کلیه زمینه های ارتباطی و امنیتی  ادامه می دهد و آماده همکاری با کلیه شرکت ها بانک ها و کسب و کار ها می باشد.

خدمات طلایی ما

برنامه نویسی سفارشی

 

آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

پروژه های عمومی و رایگان

 

 آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

طراحی قالب و واسط گرافیکی

 

 آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

بهینه سازی وب

 

 آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

طراحی لوگو و بنر

 

 آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

 

 آبدیت بزودی...

 

ادامه مطلب

 

 

آخرین مطالب بخش اخبار

با ما همکاری می کنید؟

گروه فنی مهندسی پرند سرور همواره از ذهن های خلاق ، جوان و باانگیره حمایت میکند،اگه عاشق کار در زمینه آی تی - ارتباطات و امنیت هستید بشتابید :# پر کردن فرم دعوت به همکاری

آخرین ارسال ها

تماس با ما

پرندسرور 
پرند فازه 5 چهارراه محلاتی

  • تماس1 : 912-3925-0919
  • تماس2:    7787890-0910
  • اینستاگرام : parandserver.ir@
  • ایمیل :  info@parandserver.ir

درباره ما

مجموعه پرندسرور از سال 1389 فعالیت خود را با نام مستعار ITTech  در زمینه شبکه - آی تی - امنیت و برنامه نویسی شروع نموده و هم اکنون با ورود به قرن جدید با نام رسمی فناوران پرندسرور به خدمات فوق حرفه ای خور در کلیه زمینه های ارتباطی و امنیتی ادامه میدهد و آماده همکاری با بانک ها شرکت ها و سایر کسب کار ها می باشد.